CETTEC technology s.r.o.

UV Inkousty

Nabízíme kompatibilní UV inkousty s věrnými barvami a zaručenou přilnavostí, aby odpovídaly vašim speciálním požadavkům tisku.

Pro Xaar, Ricoh, Dimatix(Spectra), Seiko, Epson, Toshiba a Konica Minolta tiskové hlavy.

Naše UV inkousty jsou optimalizovány pro zajištění spolehlivého provozu, maximální účinnosti a nejvyššího výkonu tiskárny. Vysoká kvalita těchto inkoustů také produkuje nejjasnější, nejvíce konzistentní a trvanlivý barevný výstup na mnoha flexibilních i pevných materiálech.

Vysoká kvalita inkoustů

Produkuje věrné barvy s jedním z nejširších barevných gamutů, vynikající přilnavost na velkém množství tiskových materiálů, v současné době používá náš inkoust mnoho zákazníků po celém světě, nabízíme nejlepší poměr cena/výkon, omezení prostojů a zvýšení produktivity.

Po osobní konzultaci se zákazníkem zjistíme technické parametry tiskárny a vyhodnotíme nejvýhodnější typ inkoustu pro danou tiskárnu, následně se budeme rozhodovat mezi cenou, kvalitou a stabilitou a provedeme výměnu starého inkoustu za nový.

Spolehlivost dodávky

Zakládáme si na včasném dodání na základě dohodnutého termínu. Všechny naše výrobky značíme, balíme a dopravujeme dle vašich požadavků.

Pro Český a Slovenský trh prosím kontaktujte firmu Vink-Plasty s.r.o.

Kontakt:

Aleš Del Favero – obchodní manažer firmy Vink-Plasty s.r.o.

e-mail: ales.delfavero@vink.com, tel.: 724 587 396.

nebo

Donna Frantik – obchodní manažer firmy Cettec Technology s.r.o.

email: info@cettec.cz, tel.: +420 604 661 717

www.cettec.cz