Czech Mix Team

Sdružení ženské silniční cyklistiky složené z českých cyklistek, převážně závodící na profesionální úrovni. Několikrát do roka se společně účastní etapových závodů světových pohárů konkrétně Gracia Orlová, Tour de Feminin, Tour de I´Ardeche (Francie) a jiných obdobného charakteru. V rámci ČR se jako jednotlivci účastní dalších závodů pod záštitou svého týmu. Sdružení vzniklo jako podpora závodnic na účasti závodů mezinárodního charakteru, aby dostaly tu možnost zazávodit si ve světovém peletonu, získat další zkušenosti a obohatit tak silniční ženskou cyklistiku i v ČR. Těšíme se na Vaši podporu, ať už při závodění nebo prostřednictvím médií.

Jsem sportovním ředitelem a podporovatelem tohoto týmu

Czech mix Team – women cycling – Hlavní stránka | Facebook

V tomto odvětví využívám svých mnohaletých zkušeností ve sportu a podpoře především cyklistiku v ženské silniční cyklistice.

Spolupracoval jsem s mnoha známými sportovci, trenéry, sportovními řediteli, médii atd.

Byl jsem sám cyklista a závodil jsem do svých 18 let za tým TJ (TSM) Unex Uničov.

Žil jsem 7 let v zahraničí, kde jsem pracoval ve fotbalovém týmu a spolupracoval se slavnými fotbalovými osobnostmi jako jsou Sebastian Lazaroni (Brazílie), Ján Pivarnik (Slovensko) atd.

U ženského cyklistického týmu jsem pracoval s Ladou Kozlíkovou v týmu Rostex Quantum Vyškov.

Následně jsem začal spolupracovat s cyklistkami počínaje Jiřinou Ščučkovou v (Cyklotrenink.com), Pavlínou Šulcovou, Katarinou Hranaiovou (Bigla), Nikolou Hlubínkovou, Lucií Macíkovou a dalšími.

Nyní podporuji cyklistickou závodnici Veroniku Jandovou

Veronika Jandová   (WCC TEAM | Czech National Team )

Facebook: @VeronikaJandovaCyclingCZE

Instagram: @veronika_jandova_cze

Twitter: @VeronikaJandov2

Linkedin: Veronika Jandová

        

 

Video Veronika Jandová MS 2018
Video MS 2018 zkrácené
Video Veronika Jandová ME 2018 rozhovor