Effetec s.r.o

O společnosti Effetec

Rozumíme Vašim potřebám

Jako výrobci velkoformátových UV tiskáren a tiskových technologií chápeme Vaše potřeby a víme, jak je pro Vás důležitá kvalita, spolehlivost, rychlost, jednoduchost ovládání, dlouhá životnost, rozumná cena technologie, náhradních dílů a spotřebního materiálu.

Naše aktivity

Výzkum a vývoj digitálních tiskových řešení na míru. Jsme schopni dodat kompletní digitální tiskové řešení na míru Vašim požadavkům (tiskové technologie, inkoustový systém, UV lampy).

Servis

Servisujeme digitální tiskárny s Xaar, Ricoh, Dimatix a Konica Minolta hlavami. Jako náš zákazník, dostanete profesionální, personalizované servisní služby kdykoliv je budete potřebovat. Naši zkušení technici jsou připraveni provést údržbu Vaší UV tiskárny sedm dní v týdnu. Věříme, že v Effetecu najdete společnost, která skutečně zvedne telefon – a pomůže Vám vyřešit jakýkoliv problém s Vaší tiskárnou. A co víc, můžete se na nás spolehnout kterýkoliv den v týdnu.

Záruka kvality

Naše firma se skládá z vysoce kvalifikovaných a specializovaných pracovníků. Tito zaměstnanci pracují v oboru tiskových technologií již řadu let. Snažíme se Vám poskytnout tu nejlepší kvalitu, za tu nejpřijatelnější cenu. Zakládáme si na úzkém vztahu s našimi zákazníky, tak abychom dokázali uspokojit všechny Vaše nároky a požadavky.

Výroba velkoformátových UV tiskáren

Navrhujeme a vyrábíme digitální UV tiskárny. Snažíme se ve všech směrech vyhovět potřebám našich zákazníků. Tiskové technologie naší firmy vytvářejí vynikající detaily obrazu,

hladké přechody barev a jejich živé podání.

Prodej

Náhradní díly, spotřební materiál, tiskové hlavy a UV inkousty.

www.effetec.com